PD73R-562M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.9A 65 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 20% .065ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-562M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-562M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 5.6uH 20% .065ohm Choke SMT Power Ind