PD73R-563K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 640MA 280 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 56uH 10% .28ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-563K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 56uH 10% .28ohm Choke SMT Power Ind