PD73R-682M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 1.75A 70 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 20% .07ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-682M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-682M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20% .07ohm Choke SMT Power Ind