PD73R-683K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 590MA 350 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 10% .35ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-683K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 68uH 10% .35ohm Choke SMT Power Ind