PD73R-822M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.6A 75 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 20% .075ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-822M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-822M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 8.2uH 20% .075ohm Choke SMT Power Ind