PD73R-823K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 540MA 410 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 10% .41ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-823K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 82uH 10% .41ohm Choke SMT Power Ind