PD75R-123K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.9A 85 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 10% .085ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-123K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 12uH 10% .085ohm Choke SMT Power Ind