Продукція > PD7 > PD75R-223K
PD75R-223K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 94000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-223K
Power Inductors - SMD 22uH 10% .09ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-223K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.5A 90 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
PD75R-223K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 22uH 10% .09ohm Choke SMT Power Ind
товару немає в наявності
PD75R-223K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 22uH 10% .09ohm Choke SMT Power Ind