Продукція > PD7 > PD75R-273K
PD75R-273K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 95000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-273K
Fixed Inductors 27uH 10% .12ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-273K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.4A 120 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
PD75R-273K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 27uH 10% .12ohm Choke SMT Power Ind