Продукція > PD7 > PD75R-333K
PD75R-333K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 53500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-333K
Power Inductors - SMD 33uH 10% .15ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-333K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.3A 150 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
PD75R-333K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 33uH 10% .15ohm Choke SMT Power Ind
товару немає в наявності
PD75R-333K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 33uH 10% .15ohm Choke SMT Power Ind