Продукція > PD7 > PD75R-393K
PD75R-393K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 92000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-393K
Fixed Inductors 39uH 10% .18ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-393K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 39UH 1.2A 180 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
PD75R-393K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 39uH 10% .18ohm Choke SMT Power Ind