Продукція > PD7 > PD75R-473K
PD75R-473K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 78000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-473K
Fixed Inductors 47uH 10% .21ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-473K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.1A 210 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
PD75R-473K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 47uH 10% .21ohm Choke SMT Power Ind