Продукція > PD7 > PD75R-683K
PD75R-683K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 92000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD75R-683K
Fixed Inductors 68uH 10% .3ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD75R-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD75R-683K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 68UH 850MA 300 MOHM
на замовлення 10 шт:
PD75R-683K Виробник : API Delevan PD75-180153.pdf Fixed Inductors 68uH 10% .3ohm Choke SMT Power Ind