PD90XB57
PD90XB57 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 90A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Vacuum
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 90 A
Switching Voltage: 1800VDC - Max
Must Release Voltage: 1.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.5 VDC
Operate Time: 35 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 90A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Vacuum, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 90 A, Switching Voltage: 1800VDC - Max, Must Release Voltage: 1.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.5 VDC, Operate Time: 35 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції PD90XB57
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD90XB57 PD90XB57 Виробник : TE Connectivity / P&B General Purpose Relays 1FormA SPST 24VDC