PDF700S480-CMFC
PDF700S480-CMFC Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-PDF700S-series
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: Switching Power Supplies AC-DC
Power (Watts): 600W
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 91.5%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Switching Power Supplies AC-DC, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 91.5%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 12.5 A.