PDG13C0030TFFJ
PDG13C0030TFFJ EATON CUTLER HAMMER
2969044.pdf
Виробник: EATON CUTLER HAMMER
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG13C0030TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 30A, 415VAC
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 30A
Nennspannung V AC: 600V
Nennspannung, V DC: 250V
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
Produktpalette: PD Series
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG13C0030TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 30A, 415VAC, tariffCode: 0, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 30A, Nennspannung V AC: 600V, Nennspannung, V DC: 250V, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: DIN Rail, usEccn: EAR99, Produktpalette: PD Series.