PDG13C0100TFFJ
PDG13C0100TFFJ EATON CUTLER HAMMER
2969044.pdf
Виробник: EATON CUTLER HAMMER
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG13C0100TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 100A, 415V
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 100A
Nennspannung V AC: 600V
Nennspannung, V DC: 250V
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
isCanonical: Y
Produktpalette: PD Series
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: EATON CUTLER HAMMER - PDG13C0100TFFJ - MOLDED CASE CKT BREAKER, 3P, 100A, 415V, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 100A, Nennspannung V AC: 600V, Nennspannung, V DC: 250V, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: DIN Rail, usEccn: EAR99, Produktpalette: PD Series.