PDH02-48S15W
PDH02-48S15W P-DUKE Technology, Inc.
PDS%28H%2902W%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 14-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.74" L x 0.50" W x 0.34" H (18.9mm x 12.8mm x 8.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 134mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 14-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.74" L x 0.50" W x 0.34" H (18.9mm x 12.8mm x 8.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 134mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.