PDL06-12S3P3
PDL06-12S3P3 P-DUKE Technology, Inc.
PDL06%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4.3W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.1mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 4.3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4.3W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.1mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 4.3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV, Standard Number: 62368-1.