Продукція > POS > PDM-60-48M
PDM-60-48M POS
PDM-60-spec.pdf
Виробник: POS
Category: PCB AC/DC converters
Description: Converter: AC/DC; 60W; 85÷305VAC; Usup: 100÷430VDC; Uout: 48VDC
Power: 60W
Output voltage: 48V DC
Supply voltage: 85...305V AC; 100...430V DC
Manufacturer series: PDM-60
Operating temperature: -40...85°C
Number of outputs: 1
Power consumption without load: <0.1W
Mounting: THT
Output current: 0...1.25A
Body dimensions: 87x52x29.5mm
Efficiency: 91%
Insulation voltage: 4.3kV
Type of converter: AC/DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PDM-60-48M POS
Category: PCB AC/DC converters, Description: Converter: AC/DC; 60W; 85÷305VAC; Usup: 100÷430VDC; Uout: 48VDC, Power: 60W, Output voltage: 48V DC, Supply voltage: 85...305V AC; 100...430V DC, Manufacturer series: PDM-60, Operating temperature: -40...85°C, Number of outputs: 1, Power consumption without load: .