PDMB150W6
PDMB150W6 KYOCERA AVX
PDMB150W6_file-3313425.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 150A 2in1
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MODULE, 2IN1, 650V/150A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Dual, Common Source, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 150A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: Module, Current - Collector (Ic) (Max): 150 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Power - Max: 446 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 12500 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDMB150W6 PDMB150W6 Виробник : KYOCERA AVX PDMB150W6-file.pdf Description: IGBT MODULE, 2IN1, 650V/150A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Dual, Common Source
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 150A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
Current - Collector (Ic) (Max): 150 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Power - Max: 446 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 12500 pF @ 25 V