PDMB75W12
PDMB75W12 KYOCERA AVX
PDMB75W12.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; IGBT half-bridge; Urmax: 1.2kV; Ic: 75A; screw; screw
Collector current: 75A
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 150A
Type of semiconductor module: IGBT
Max. off-state voltage: 1.2kV
Mechanical mounting: screw
Topology: IGBT half-bridge
Electrical mounting: screw
на замовлення 35 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: IGBT modules, Description: Module: IGBT; IGBT half-bridge; Urmax: 1.2kV; Ic: 75A; screw; screw, Collector current: 75A, Gate-emitter voltage: ±20V, Pulsed collector current: 150A, Type of semiconductor module: IGBT, Max. off-state voltage: 1.2kV, Mechanical mounting: screw, Topology: IGBT half-bridge, Electrical mounting: screw.