Продукція > PDU > PDUUAT98-203MLN
PDUUAT98-203MLN
2312281516_PROD-Tech-PDUUAT98-203MLN_C2923574.PDF
Виробник:
Дросель, L = 20 мГн, Розм = 17 x 12 x 17 мм, Ic = 600 мА, Rdc, мОм = 1 200, Тексп, °C = -25...+105,... Група товару: Індуктивності Корпус: 17x12x17mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 450 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PDUUAT98-203MLN
Дросель, L = 20 мГн, Розм = 17 x 12 x 17 мм, Ic = 600 мА, Rdc, мОм = 1 200, Тексп, °C = -25...+105,... Група товару: Індуктивності Корпус: 17x12x17mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 450 шт.