Продукція > BOURNS INC. > PDV10-31M-503A
PDV10-31M-503A Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 50KOHM 0.05W SIDE 10MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side
Size / Dimension: Rectangular - 1.181" L x 0.512" W x 0.154" H (30.00mm x 13.00mm x 3.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 10mm
Fader Type: Standard
Resistance: 50 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 50KOHM 0.05W SIDE 10MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side, Size / Dimension: Rectangular - 1.181" L x 0.512" W x 0.154" H (30.00mm x 13.00mm x 3.90mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 10mm, Fader Type: Standard, Resistance: 50 kOhms.