Продукція > BOURNS INC. > PDV15-21D-102B
PDV15-21D-102B Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 1K OHM 0.1W TOP 15MM
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.531" H (50.00mm x 3.90mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 15mm
Fader Type: Standard
Resistance: 1 kOhms
Написати відгук
Description: SLIDE POT 1K OHM 0.1W TOP 15MM, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.531" H (50.00mm x 3.90mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 15mm, Fader Type: Standard, Resistance: 1 kOhms.