Продукція > BOURNS INC. > PDV15-21M-203B
PDV15-21M-203B Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 20K OHM 0.1W SIDE 15MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side
Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.512" W x 0.154" H (35.00mm x 13.00mm x 3.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 15mm
Fader Type: Standard
Resistance: 20 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 20K OHM 0.1W SIDE 15MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side, Size / Dimension: Rectangular - 1.378" L x 0.512" W x 0.154" H (35.00mm x 13.00mm x 3.90mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 15mm, Fader Type: Standard, Resistance: 20 kOhms.