Продукція > BOURNS INC. > PDV20-21D-103B
PDV20-21D-103B Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.531" H (50.00mm x 3.90mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Fader Type: Standard
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.531" H (50.00mm x 3.90mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 20mm, Fader Type: Standard, Resistance: 10 kOhms.