Продукція > BOURNS INC. > PDV20-21M-104B
PDV20-21M-104B Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 100KOHM 0.1W SIDE 20MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side
Size / Dimension: Rectangular - 1.575" L x 0.512" W x 0.154" H (40.00mm x 13.00mm x 3.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Fader Type: Standard
Resistance: 100 kOhms