Продукція > BOURNS INC. > PDV20-32P-103A
PDV20-32P-103A Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 20MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук