Продукція > BOURNS INC. > PDV30-21P-104A
PDV30-21P-104A Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 100KOHM 0.05W TOP 30MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.512" H (50.00mm x 3.90mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Part Status: Obsolete
Fader Type: Standard
Resistance: 100 kOhms