Продукція > BOURNS INC. > PDV30-21P-502B
PDV30-21P-502B Bourns Inc.
PDV_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 5K OHM 0.1W TOP 30MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.512" H (50.00mm x 3.90mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Part Status: Obsolete
Fader Type: Standard
Resistance: 5 kOhms
Написати відгук
Description: SLIDE POT 5K OHM 0.1W TOP 30MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.969" L x 0.154" W x 0.512" H (50.00mm x 3.90mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Part Status: Obsolete, Fader Type: Standard, Resistance: 5 kOhms.