PDWS-2405
PDWS-2405 Diwell Electronics
PDW.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 5V 9W
Features: Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 9W, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.6A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.