PDZ9.1BGWX
PDZ9.1BGWX Nexperia USA Inc.
PDZ-GW_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 365MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.09%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 365MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.09%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PDZ9.1BGWX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PDZ9.1BGWX PDZ9.1BGWX Виробник : Nexperia PDZ-GW_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .365W 9.1V