PE-01005FB121STA
PE-01005FB121STA Pulse Electronics
WC706.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 220mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 220mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.