PE-0201CC2N4STT
PE-0201CC2N4STT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 2.4NH 350MA 200 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.4nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC2N4STT PE-0201CC2N4STT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.4nH Tol0.3nH TIN