PE-0201CC3N6STT
PE-0201CC3N6STT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 3.6NH 310MA 250 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 3.6nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC3N6STT PE-0201CC3N6STT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 3.6nH Tol0.3nH TIN