PE-0201CC5N6STT
PE-0201CC5N6STT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 5.6NH 260MA 360 MOHM
на замовлення 14650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 5.6nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC5N6STT PE-0201CC5N6STT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC705.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 260MA 360 MOHM
на замовлення 5 шт:
PE-0201CC5N6STT PE-0201CC5N6STT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 5.6nH Tol0.3nH TIN