PE-0201CC680JTT
PE-0201CC680JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 68NH 80MA 2.66 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 68nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC680JTT PE-0201CC680JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 68nH Tol5% TIN