PE-0201CC6N2JTT
PE-0201CC6N2JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 6.2NH 250MA 380 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 6.2nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC6N2JTT PE-0201CC6N2JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 6.2nH Tol5% TIN