PE-0201CC7N5JTT
PE-0201CC7N5JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 7.5NH 230MA 410 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 7.5nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC7N5JTT PE-0201CC7N5JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 7.5nH Tol5% TIN