PE-0201CC9N1JTT
PE-0201CC9N1JTT Pulse Electronics Corporation
WC705.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 9.1NH 220MA 480 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 9.1nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC9N1JTT PE-0201CC9N1JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 9.1nH Tol5% TIN