PE-0201FB220ST
PE-0201FB220ST Pulse Electronics
WC706.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції PE-0201FB220ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201FB220ST PE-0201FB220ST Виробник : Pulse Electronics WC706-559369.pdf Ferrite Beads 0201 22Ohms 25%SMT FERRITE CHIP BEAD