PE-0201MCMC120GT
PE-0201MCMC120GT Pulse Electronics
0201%2C0302%2C0403_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 50MA 2LN 12 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm
Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 50MA 2LN 12 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.014" (0.35mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm, Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz.