PE-0302MCMC900MT
PE-0302MCMC900MT Pulse Electronics
0201%2C0302%2C0403_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0302 (0806 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 6.5Ohm
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 6.5Ohm, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.