PE-0402CC181JTT
PE-0402CC181JTT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 180NH 130MA 3.7 OHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 180nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC181JTT PE-0402CC181JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 180nH Tol5% TIN