PE-0402CC221JTT
PE-0402CC221JTT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 220NH 120MA 4.2 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 220nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC221JTT PE-0402CC221JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 220nH Tol5% TIN