PE-0402CC2N4STT
PE-0402CC2N4STT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 2.4NH 300MA 130 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.4nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC2N4STT PE-0402CC2N4STT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 2.4nH Tol0.3nH TIN