PE-0402CD100GTT Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0402 INDUCTOR, 10nH +/-2% , TIN, TR.
Інші пропозиції PE-0402CD100GTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CD100GTT Виробник : Pulse Electronics WC708-3071767.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0402 INDUCTOR, 10nH +/-2% , TIN, TR