PE-0402CD220GTT
PE-0402CD220GTT Pulse Electronics
PE-0402CD220GTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22NH 400MA 300MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Q @ Freq: 26 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 400MA 300MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm, Q @ Freq: 26 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm), Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CD220GTT Виробник : Pulse Electronics WC708.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0402 INDUCTOR, 22nH +/-2% , TIN, TR