PE-0603CD110JTT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 11 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 11 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції PE-0603CD110JTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD110JTT Виробник : Pulse Electronics WC709.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 11nH +/-5% , TIN, TR